Pomologia Prószków-TOR Dobrzeń Wielki 17-0

Na zakończenie rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów najstarsza  grupa Pomologii Prószków w zdecydowany i rekordowy sposób pokonała zespół z Dobrzenia Wielkiego aż 17-0. Już po pierwszej akcji bramkę dla gospodarzy zdobył Strzelecki który ładnie wykończył zespołowe rozegranie całego zespołu, a po chwili kolejne udane zagrania całej linii ofensywnej kończyły się dogodnymi sytuacjami w większości przypadków zakończonymi bramkami. Gole następne padły łupem Krawca,Krysiaka,Klimczaka, Gaździaka i dwukrotnie Suchodolskiego i do przerwy było 7-0. Po przerwie napór miejscowych był jeszcze większy a bramki padały jeszcze z wiekszą częstotliwością przy udziale każdego z grających w polu zawodników. W tej części gry czterorotnie Gaździak, trzykrotnie Strzelecki, Krysiak, Suchodolski i Kramczyński znaleźli drogę do bramki kończąc rundę jesienną w dobrym stylu.

Fiebich(65 Budzyn)-Bujakiewicz, Gul, Krawiec, Antkowiak(65 Gruszczyński)-Suchodolski(65 Leśniak),Klimczak,Krysiak,Kramczyński,Strzelecki-Gaździak.