MKS Kluczbork-Pomologia Prószków 2-2

W 12 kolejce spotkań Opolskiej Ligi Juniorów MKS Kluczbork podjął na swoim boisku Pomologię Prószków w meczu drużyn ze ścisłej czołowki tabeli. Spotkanie było bardzo emocjonujące i zakończyło sie remisem 2-2.Pierwsza część gry była dosyć wyrównana choć więcej przy piłce utrzymywał się zespół gości. To przyjezdni za sprawą Strzeleckiego i dzięki kilku groźnym stałym fragmentom gry byli bliżej zdobycia pierwszej bramki. Ta padła w 30 minucie spotkania po strzale z rzutu karnego Klimczaka a akcje popprzedzającą jedenastkę rozegrał Suchodolski właśnie z Klimczakiem który był faulowany w szesnastce. Po zdobyciu bramki MKS stworzył sobie bardzo dogodną okazję do wyrównania ale z bliska napastnik miejscowych przestrzelił. Po przerwie gra toczyła się w środku pola ale w okolicy 60 minuty niespodziewanie z dalekiej odległości uderzył Strzelecki  wyprowadzając gości na dwubramkowe prowadzenie przy sporym błędzie golkipera miejscowych. Od tego momentu wiecej z gry mieli gospodarze którzy kilka minut później stworzyli doskonałą sytuacje do zdobycia gola ale ponownie z bliskiej odległości chybili celu. Po chwili Kluczbork zmarnował niewiargodnie dobrą okazje do zdobycia kontaktowej bramki będąc w dwóch przed bramkarzem Pomologii i dogrywając piłkę na pozycje spaloną do swojego napastnika. W 75 minucie spotkania bramka kontaktowa w końcu padła a MKS pewnie wykorzystał rzut karny po faulu Bujakiewicza.Do ostatnich chwil gospodarze byli bardziej zdeterminowani i lepsi co zaowocowało ładną akcją dwójkową przed szesnastką gości i doprowadzeniem do remisu w 90 minucie meczu.W ostatnich chwilach pojedynku doskonale zachował sie bramkarz Pomologii Karbownik ratując swój zespół przed porażką.

Karbownik-Bateńczuk,Gul,Krawiec,Bujakiewicz-Leśniak(75Nikolajczyk),Klimczak,Krysiak,Gaździak,Strzelecki-Suchodolski. Z zespołem byli także Budzyn,Fiebich,Kramczyński i Antkowiak.