Polonia Głubczyce-Pomologia Prószków 0-9

W 10 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Pomologia gościła w Głubczycach mierząc swoje siły z tamtejszą Polonią. Wygrana Pomologii w tak wysokim stosunku bo aż 9-0 jest dużym zaskoczeniem gdyż pierwsza połowa miała wyrównany przebieg a lepsze sytuacje do zdobycia gola mieli miejscowi.Optyczną przewagę w pierwszej części mieli goście którzy próbowali sie przebić przez skomasowaną obronę Polonii a ta dobrze się broniąc wyprowadzała groźne kontry po których albo udanie w ostatecznym rachunku interweniowali obrońcy Pomologii albo w świetnym stylu bronił Karbownik zatrzymując miedzy innymi uderzenie w sytuacji sam na sam napastnika z Głubczyc. W ostatnich sekundach pierwszej części dobrze w bocznej strefie zachował sie Suchodolski dogrywając piłkę wzdłuż bramki przeciwnika a akcję doskonale wykończył Strzelecki wyprowadzając zespół z Prószkowa na prowadzenie.Po zmianie stron przez niecałe dziesięć minut gra toczyła się w środkowej strefie po czym dwa dobre dogrania Leśniaka na gole zamieniał Gaździak.Od tego momentu wiara w dobry wynik u miejscowych była już tylko iluzoryczna co skrzętnie wykorzystali goście zdobywając jeszcze aż sześć bramek autorstwa ponownie Strzeleckiego, dwukrotnie jeszcze Gaździaka i aż trzykrotnie Suchodolskiego.

Karbownik(70Fiebich)-Bateńczuk,Gul,Krawiec,Antkowiak-Leśniak(60 Kramczyński),Klimczak(75Nikolajczyk),Gaździak,Strzelecki,Choczaj-Suchodolski.Z zespołem byli także Budzyn i Krysiak.