Stal Brzeg-Pomologia Prószków 1-3

W 9 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Pomologia Prószków mierzyła swoje siły w wyjazdowej potyczce ze Stalą Brzeg. W pierwszej połowie spotkania zdecydowaną przewagę posiadali goście tworząc raz za razem bardzo dobre sytuacje bramkowe po których skutecznie pod bramką zachowali sie Gaździak i Bujakiewicz. Prowadząc 2-0 Pomologia wciąz posiadała inicjatywę jednak nie ustrzegła się błędów po których doskonałe sytuacje mieli zawodnicy z Brzegu lecz dobra gra Karbownika w bramce a także ofiarna gra obrońców zespołu przyjezdnego zapobiegła utracie bramki w pierwszej części gry. Druga połowa spotkania była bardzo dobra w wykonaniu zawodników Stali Brzeg którzy osiagnęli przewagę i stworzyli wiele dogodnych sytuacji bramkowych  wykorzystując jedną z nich na niecałe piętnaście minut przed końcem spotkania.Przed bramką dla gospodarzy zespół z Prószkowa prowadził juz trzema golami gdyż przed sześćdziesiątą minutą meczu po jednej z nielicznych dobrych akcji Pomologii Strzelecki technicznym uderzeniem pokonał bramkarza miejscowych.

Karbownik(60Budzyn)-Antkowiak,Gul,Krawiec,Gruszczyński-Bujakiewicz(75 Nikolajczyk),Klimczak,Krysiak(60 Choczaj),Gaździak,Strzelecki-Suchodolski(65 Kramczyński). Z zespołem był także Fiebich.