OLJM: Udane występy Prószkowian !!

Do bardzo ciekawych pojedynków w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych doszło w ostatnim tygodniu. Nasi chłopcy rozgrywali mecze na bardzo trudnym terenie i zaprezentowali się z dobrej strony.

Pierwszym z naszych rywali w niedzielę 09.10.2016 był Chemik Kędzierzyn Koźle. Mecz od początku był bardzo wyrównany i zawodnicy Pomologii musieli walczyć o każdy centrymetr boiska. W spotkaniu tym było bardzo dużo agresywnej gry , często wykraczającej poza piłkarskie przepisy obowiązujące w czystej rywalizacji. Skutkowało to wieloma stałymi fragmentami gry. W 60 minucie właśnie po tego typu akcji, po dobrym dośrodkowaniu z narożnika boiska bramkę na miarę zwycięstwa zdobył Brun Gos ! Wynik utrzymał się do końca spotkania i mogliśmy się cieszyć z trzech punktów wywiezionych z trudnego terenu.

Chemik vs Pomologia 0:1

60' Bruno Gos

Drugi z meczów odbył się w środę 12.10.2016 w Kluczborku. Drużyna gości podbudowana dobrymi występami czuła się bardzo zmotywowana i pewna przed tym spotkaniem. Zawodnicy z prószkowskiego WOSMu udowodnili to od pierwszego gwizdka sędziego całkowicie dominując na boisku. Wiele składnych akcji i wygranych pojedynków przyczyniło się do szeregu ładnych bramek, które pozwoliły nam zdobyć pełną pulę w tej rywalizacji.

MKS Kluczbork vs Pomologia 1:5