Pomologia Prószków - Odra Opole 2-2

W 8 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Pomologia mierzyła swoje siły z liderem rozgrywek Odrą Opole. Spotkanie bylo emocjonujące i stało na niezłym poziomie a zakończyło sie wynikiem 2-2.Pierwsza część była bardzo dobra w wykonaniu gospodarzy którzy dyktowali warunki gry tworząc wiele podbramkowych sytuacji których nie mogli precyzyjnie wykończyć.Dopiero po stałym fragmencie gry Krawiec uderzeniem głową zdobył prowadzenie.Po jednej z nielicznych kontr Opolskiej Odry z lewj strony poteżnym uderzeniem popisał sie pomocnik gosci i doprowadził do wyrównania. W końcówce pierwszej połowy po brautalnym faulu zawodnik przyjezdnych otrzymał czerwona kartkę. W drugiej połowie mimo przewagi jednego zawodnika Pomologia grała wolno i bardzo rzadko tworzyła dogodne sytuacje do zdobycia bramki.Goście z kolei groźnie kontrowali i mogli pokusić się o zdobycie drugiego gola. Na niecałe pięć minut przed końcem to zespół z Prószkowa zdobył drugą bramkę gdyż po dosrodkowaniu z prawej strony najsprytniej zachował się Bujakiewicz i skierował piłke do bramki zespołu opolskiego.Po zaledwie minucie mieliśmy juz wyrównanie po serii błędów linii obronnej drużyny gospodarzy.Końcówka meczu mimo kilku stałych fragmentów z jednej jak i drugiej strony nie przyniosła juz dodatkowych goli i spotkanie zakończyło się remisem.

Karbownik-Bujakiewicz,Gul(40Gruszczyński),Krawiec,Antkowiak-Leśniak(60 Kramczyński),Klimczak,Gaździak,Strzelecki,Choczaj-Suchodolski. Z zespołem byli także Budzyn i Fiebich.