Pomologia Prószków-Małapanew Ozimek 7-0

W 7 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Pomologia Prószków podjęła Małapanew Ozimek.Spotkanie pewnie wygrał zespół z Prószkowa 7-0.Przewaga miejscowych nie podlegała dyskusji i szczególnie w pierwszej połowie mimo porywistego wiatru wiele momentów w grze Pomologii mogło się podobać.Bramki w tej części gry padły po strzałach Suchodolskiego i Strzeleckiego którzy byli wyróżniającymi sie zawodnikami w tej części meczu.Zespół z Ozimka miał swoje dobre momenty ale czujna gra obrony wraz z Fiebichem zapobiegły utracie gola.Druga połowa mimo pięciu kolejnych bramek była gorsza w wykonaniu zespołu z Prószkowa gdyż nie potrafił on odpowiednio długo utrzymać się przy piłce.Gole w drugiej połowie dla gospodarzy zdobyli dwukrotnie Choczaj,Kramczyński,Leśniak i po raz drugi w tym meczu Suchodolski.

Fiebich(46Karbownik)-Bujakiewicz(55Bateńczuk),Gul,Krawiec(65Waloszek),Nikolajczyk-Leśniak,Kramczyński,Klimczak,Strzelecki(65Cieśliński),Choczaj-Suchodolski. Z zespołem byli także Budzyn i Antkowiak.