18
st.

Ogłaszamy nabór do I klasy Liceum Sportowego 2017/2018 !!!

Ogłaszamy nabór dla zawodników z rocznika 2001 do I klasy Liceum Ogólnokształcącego – klasa sportowa przy Zespole Szkół im. J. Warszewicza  w Prószkowie na rok szkolny 2017/18.

Szkolenie sportowe oparte jest o strukturę klas sportowych. Bardzo duży nacisk kładziony jest na pogodzenie nauki ze sportem oraz aspekt wychowawczy.

I Nabór w formie treningu pokazowego odbędzie się 27 stycznia (piątek) o godz. 15:00

W treningu może wziąć udział każdy niezależnie od umiejętności czy przynależności klubowej.

Zajęcia odbędą się na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem przy Zespole Szkół im. J.Warszewicza w Prószkowie ul. Pomologia 11 pod okiem trenerów z najwyższą licencją trenerską w Europie – UEFA Elite Youth A.

12
li.

Pomologia Prószków-TOR Dobrzeń Wielki 17-0

Na zakończenie rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów najstarsza  grupa Pomologii Prószków w zdecydowany i rekordowy sposób pokonała zespół z Dobrzenia Wielkiego aż 17-0. Już po pierwszej akcji bramkę dla gospodarzy zdobył Strzelecki który ładnie wykończył zespołowe rozegranie całego zespołu, a po chwili kolejne udane zagrania całej linii ofensywnej kończyły się dogodnymi sytuacjami w większości przypadków zakończonymi bramkami.

6
li.

MKS Kluczbork-Pomologia Prószków 2-2

W 12 kolejce spotkań Opolskiej Ligi Juniorów MKS Kluczbork podjął na swoim boisku Pomologię Prószków w meczu drużyn ze ścisłej czołowki tabeli. Spotkanie było bardzo emocjonujące i zakończyło sie remisem 2-2.Pierwsza część gry była dosyć wyrównana choć więcej przy piłce utrzymywał się zespół gości. To przyjezdni za sprawą Strzeleckiego i dzięki kilku groźnym stałym fragmentom gry byli bliżej zdobycia pierwszej bramki.

27
paź.

Pomologia Prószków-Pogoń Prudnik 4-2

W 11 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów w meczu rozegranym awansem Pomologia Prószków podjęła u siebie zespół Pogoni Prudnik.Gospodarze zwyciężyli po bardzo dramatycznym spotkaniu 4-2.W pierwszej części spotkania mimo wielu bardzo dobrych sytuacji podbramkowych Pomologia  nie trafiała w światło bramki lub też w bardzo szczęśliwych okolicznościach bronił golkiper przyjezdnych.

23
paź.

Polonia Głubczyce-Pomologia Prószków 0-9

W 10 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Pomologia gościła w Głubczycach mierząc swoje siły z tamtejszą Polonią.

Strony